Користувача угода

Шановний користувачу!

Перш ніж зробити покупку в інтернет-магазині «YoHome», пропонуємо ознайомитися з умовами угоди, наведеними нижче.

Цей текст є призначеним для користувача угодою між Інтернет-магазином «YoHome» в особі ФОП Корбут Микола Валентинович (далі по тексту – «Інтернет-магазин») і користувачем послуг (далі по тексту – «Покупець») і визначає умови придбання товарів для будинку через сайт Інтернет-магазину.

  1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки продукції і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, представлені в цій Угоді, шляхом оформлення замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, яка має можливість оплатити товар.

1.5. Продукція оплачується в національній валюті України при доставці замовлення або безготівковим банківським переказом.

2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений в каталозі зображеннями, які є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Фото кожного товару супроводжується додатковою інформацією: артикулом, описом і ціною.

2.3. Якщо даних про продукт на сайті недостатньо для прийняття клієнтом рішення про покупку, менеджер надає додаткову інформацію по телефону або на електронну пошту.

2.4. Ціна, зазначена на сайті, може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. Якщо Покупець замовив товар, ціна якого змінилася в процесі оформлення угоди, менеджер Інтернет-магазину повинен повідомити про це клієнта по телефону або за допомогою електронної пошти, після чого отримати підтвердження замовлення або його скасування. Якщо за вказаними контактними даними зв’язатися з Покупцем не вдалося, замовлення автоматично анулюється.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині

3.1. Замовлення може бути оформленt Покупцем на сайті, по телефону, за допомогою електронної пошти або через офіційні сторінки Інтернет-магазину в соціальних мережах.

3.2. Покупець може замовити продукцію, представлену на сайті, в будь-якій кількості.

3.3. Якщо замовлений товар відсутній, менеджер повинен повідомити про це Покупцеві по телефону, в соціальних мережах або за допомогою електронної пошти.

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити товар аналогічної моделі або відмовитися від замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від придбаного продукту до моменту його відправлення.

4.Доставка і передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється «Новою поштою» (в відділення або кур’єром).

4.2 Відправлення замовленого товару здійснюється протягом одного-двох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Неділя і офіційні святкові дні не входять в число робочих.

4.3. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра або пункті видачі виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності.

4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата замовлення Покупцем.

4.5. При відмові Покупця від продукції в момент доставки Інтернет-магазин оплачує витрати на зворотну доставку товару.

4.6. Якщо поставлений товар неналежної якості, не відповідає кількість, комплектність або асортимент, то Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

5.Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблений в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або безпосередньо при отриманні.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком здійснюється Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження замовлення.

5.3. Якщо протягом зазначеного часу грошові кошти не надійшли, Інтернет-магазин залишає за собою право скасувати замовлення.

6.Порядок повернення товару належної якості .

6.1. Покупець має право відмовитися від продукції в момент отримання від кур’єра або у відділенні транспортної компанії.

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий, якщо продукт не експлуатувався і збережена оригінальна упаковка.

6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому повну вартість за фактом повернення продукції за вирахуванням компенсації витрат на доставку товару Покупцю.

7.Порядок повернення товару, придбаного через Інтернет-магазин, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування.

7.1. На товари, придбані в Інтернет-магазині, встановлено гарантійний строк в 2 місяці. Якщо протягом цього часу продукт втратив свої початкові властивості, Покупець може звернутися в Інтернет-магазин для здійснення обміну або повернення.

7.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

8. Інше.

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій розсуд.

8.2. Ця Угода розглядається в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.