Showing all 12 results

-26%
грн.1799 грн.
Clear
Clear
-26%
грн.2299 грн.
Clear
Clear
-26%
грн.2299 грн.
Clear
Clear
Clear
Clear
-23%
грн.2299 грн.
Clear
Clear
-36%
1199 грн.1799 грн.
Clear
-26%
грн.1799 грн.
Clear

Комбінована постільна білизна для нього і для неї в одному флаконі

Шукайте оригінальну постільну білизну для пари? Постійно сперечаєтеся, хто на якій половині спить? Інтернет-магазин «Yohome» пропонує широку лінійку комбінованої постільної білизни в Україні, за допомогою якої можна розставити акценти у вашій спальні. Комплект являє собою білизну з 2-х контрастних кольорів, з яких і поєднується ансамбль. Подушки зазвичай різних забарвлень, а підковдра з одного боку одного кольору, з іншого боку іншого. Сьогодні багато дизайнерів інтер’єру рекомендують купити комбіновану постільну білизну тих кольорів, які є у вашій спальні.

Постільна білизна кольоровий страйп-сатин купити

Переваги комбінованої постільної білизни

Багато хто вибирає постільну білизну по-старому одноколірну або з малюнком. Інтернет-магазин «Yohome» пропонує звернути увагу на комбіновану постільну білизну купити тому що:

  • Мають оригінальний дизайн. Чудово поєднані кольори між собою будуть доповнювати інтер’єр вашої спальні.
  • Виконано з популярних тканин ранфорс і сатин страйп. Тканини натуральні, м’які і приємні на дотик. Вони не тільки виглядають дуже естетично і привабливо, але й комфортні для сну.
  • Простирадла, наволочки і підковдра якісно прошиті. Ви сміливо можете забути про нитки, що стирчать, і нові дірочки в наволочці або підковдрі.

Така постільна білизна точно стане вашою найулюбленішою. Також можете його придбати на подарунок близьким або друзям, інтернет-магазин оформляє постільну білизну в брендову коробку і доставляє на необхідну адресу.