Як правильно вибрати розмір постільної білизни?

Будь-який спальний комплект повинен поєднувати в собі якість і функціональність. Важливо, щоб набір гармонійно вписувався в інтер’єр, елегантно заправлявся на ліжку. Має значення не тільки матеріал, стилістичне оформлення, а й чіткість покрою. Як правильно вибрати розмір постільної білизни? Наші підказки допоможуть не розгубитися, незважаючи на велику кількість асортименту.

До купівлі слід підходити раціонально, орієнтуючись на:

  • параметри ліжка;
  • особливості спального приладдя – ковдра, подушки, матрац.

Прекрасно, якщо в будинку знаходиться ліжко і аксесуари стандартних розмірів. Для них дуже просто підібрати ідеальний спальний комплект. Набагато складніше знайти щось для, наприклад, матраца великого розміру і маленької ковдри. Тоді доводиться комбінувати вироби між собою або замовляти індивідуальний пошиття.

Як правильно підібрати розмір постільної білизни?

Не піддаватися емоціям. Якщо вам сподобався комплект, обов’язково поцікавтеся, яка довжина, ширина наволочок, простирадла, підковдри. Не виключено, що така модель є в наявності саме в тих розмірах, що повністю вам підходять.

Звернутися за допомогою до продавця. Досвідчений фахівець грамотно проконсультує, допоможе визначитися.

Як підібрати розмір постільної білизни?

Ставлячи запитання як підібрати розмір постільної білизни, пам’ятайте, що такий домашній текстиль має свою класифікацію. Комплекти бувають:

  • полуторні;
  • двоспальні;
  • євро;
  • сімейне.

Зазвичай виробники вказують розміри кожного екземпляра, що входить до комплекту, надаючи інформацію на упаковці. Головний стандарт постільної білизни, спирається на розмір ковдри, а вже від нього відштовхуються параметри решти приладдя.

Щоб зрозуміти, як підібрати розмір постільної білизни, можна виміряти вдома свої спальні аксесуари. Слід пам’ятати про те, що підковдри і наволочки не повинні занадто щільно обтікати ковдру і подушки. Для простирадла має значення ширина матраца, а також те, як ви маєте намір її заправляти. Буде вона красиво звисати, або, надійно заправлятися.

Розміри постільної білизни

Розмір постільної білизни безпосередньо залежить від розмірів спального приладдя.
Для початку вирахуйте розмір матраца, щоб зрозуміти, яке вам потрібне простирадло. Вона не повинна бути впритул, але і не великою за розміром, оскільки буде збиватися, створюючи почуття дискомфорту під час сну і відпочинку.
Потім приділіть увагу ковдрі, орієнтуючись на його товщину і сезон, для якого будете його використовувати. Традиційна форма і параметри ковдри спрощують вибір підковдри – можна сміливо купувати стандартні рішення.
Що стосується подушок, то розміри такої постільної білизни відповідають класичним варіантам. Звичайно, якщо це звичайні квадратні подушки.

Розміри постільної білизни таблиця

  Простирадло Наволочки Підковдра
Полуторний комплект для односпального ліжка завширшки 80/90 см або стандартного полуторного ліжка 160/220 см 50/70 см або 70/70 см 150/215 см
Двоспальний комплект 200/220 см 50/70 см або 70/70 см 180/215 см
Комплект євро 220/240 см 50/70 см або 70/70 см 200/220 см
Сімейний. Це
комплект двох полуторних ковдр. Вибираючи його, не потрібно шукати дві однакових підковдри, якщо пара воліє спати на одному ліжку, але кожен накривається своїм.
220/240 см 50/70 см або 70/70 см 150/215 см дві штуки

Орієнтуючись на таку таблицю розмірів постільної білизни, ви з легкістю підберете для себе шикарний спальний комплект. Якщо ж знадобиться консультація, співробітники нашого інтернет-магазину із задоволенням виділять час кожному клієнту.