Доставка

Інтернет-магазин YoHome здійснює доставку товарів по всій Україні. Отримати замовлення ви можете в будь-якому відділенні транспортної компанії «Нова пошта», розташованому в безпосередній близькості до вашого будинку.  Також можна замовити адресну доставку, і тоді товар буде привезений кур’єром у встановлений вами місце. Даний вид доставки здійснюється відповідно до тарифів Нової Пошти.

Компанія YoHome оплачує доставку всіх замовлень від 1500 грн, на відділення Нової Пошти. Будь ласка, враховуйте це при оформленні замовлення. Але якщо ви побажали сплатити замовлення за допомогою післяплати, то потрібно буде заплатити комісію в розмірі 20 грн., Яка стягується за грошовий переказ, а також 2% від загальної суми замовлення, комісія не наша а компанії «Нова пошта», при онлайн оплаті LiqPay комісія складає 0%. Доставка замовлень до 1500 грн оплачується покупцем.

Середній час доставки посилки по Україні – 1-3 дні. Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися у нашого менеджера або самостійно розрахувати на сайті «Нової пошти» у відповідному розділі, вказавши населений пункт прибуття товару.